تقویم آموزشی کارگاهها و کلاس های آموزشی آیلتس تهران

در جدول زیر می توانید تقویم کلاس های آموزشی آیلتس را بر اساس هر مهارت به شکل جداگانه ببینید و در تاریخ و مهارت مد نظر خود ثبت نام نمایید. محل برگزاری کلاسها در آدرس کنونی آیلتس تهران در خیابان فرمانیه می باشد.

اهمیت شرکت در برنامه کلاس های آموزشی آیلتس

آزمون آیلتس یک آزمون تخصصی و مهارتی می باشد و دانش زبان انگلیسی به تنهایی برای آن کافی نیست. از این رو آیلتس تهران با  تجربه 28 ساله خود و مجربترین استادان آیلتس برای آموزش در مقاطع مختلف استفاده می کند. ما دانشجویان را در ارتقاء سطح نظری و آشنایی کامل با تکنیکهای مهم آزمون یاری میکنیم. در کلاس های آموزشی آیلتس تهران با تکیه بر نکات مهم امتحان و مرور و تمرین روشهای ویژه زمانبدی و پاسخ به سوالات، احتمال موفقیت در آزمون و کسب نمره دلخواه افزایش و تعداد خطاها در مهارت های چهار گانه کاهش چشمگیری می یابد.

آزمون تعیین سطح

اگر تا به حال در آزمونهای اصلی و یا ماک آیلتس شرکت نکرده اید قبل از ثبت نام در دوره های آموزشی نیاز به سنجش سطح زبان انگلیسی خود دارید. آزمون تعیین سطح یک آزمون رایگان ۴۰ دقیقه ای است که میزان معلومات، تسلط و آمادگی شما را برای آزمون آیلتس می سنجد و سپس همکاران ما در گروه آموزش آیلتس تهران پس از بررسی نتیجه آزمون سطح دوره آموزشی مناسب با دانش کنونی زبان انگلیسی شما را پیشنهاد می کنند. دوره های آیلتس تهران از مقدماتی تا پیشرفته (Pre-IELTS 1,2,3) و کارگاههای تخصصی برای مهارتهای مورد نیاز آیلتس Reading, Writing, Listening and Speaking و یا Grammar را پوشش میدهد. آزمون تعیین سطح روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 15:00 الی 16:00 در محل آیلتس تهران در خیابان فرمانیه برگزار می گردید.