تقویم آموزشی کارگاهها و کلاس های آموزشی آیلتس تهران

در جدول زیر می توانید تقویم کلاس های آموزشی آیلتس را بر اساس هر مهارت به شکل جداگانه ببینید و در تاریخ و مهارت مد نظر خود ثبت نام نمایید.

هدیه ویژه کارگاههای تخصصی آیلتس

با انتخاب همزمان 4 کارگاه آموزشی یک آزمون ماک رایگان دریافت کنید. شما فقط نیاز دارید که ثبت نام چهار کارگاه (Writing, Reading, Listening & Speaking) را به صورت آنلاین یا با تماس با شماره 26458409-021 انجام دهید و سپس همکاران ما با شما برای تعیین تاریخ و روز آزمون ماک تماس خواهند گرفت. شما نیز میتوانید با تماس با دفتر موسسه آزمون ماک تاریخ و نوع آزمون ماک خود را مشخص کنید و ثبت نام را انجام دهید. این هدیه ویژه فقط تا روز 18 خرداد اعتبار دارد.

اهمیت شرکت در برنامه کلاس های آموزشی آیلتس

آزمون آیلتس یک آزمون تخصصی و مهارتی می باشد و دانش زبان انگلیسی به تنهایی برای آن کافی نیست. از این رو آیلتس تهران با  تجربه 28 ساله خود و مجربترین استادان آیلتس برای آموزش در مقاطع مختلف استفاده می کند. ما دانشجویان را در ارتقاء سطح نظری و آشنایی کامل با تکنیکهای مهم آزمون یاری میکنیم. در کلاس های آموزشی آیلتس تهران با تکیه بر نکات مهم امتحان و مرور و تمرین روشهای ویژه زمانبدی و پاسخ به سوالات، احتمال موفقیت در آزمون و کسب نمره دلخواه افزایش و تعداد خطاها در مهارت های چهار گانه کاهش چشمگیری می یابد.