دانش پژوهان اصفهان

اصفهان - آکادمی زبانهای خارجی دانش پژوهان

آکادمی عالی زبان های خارجی دانش پژوهان یکی از مراکز معتبر و پیشرو در امر آموزش زبان های خارجی در اصفهان می باشد. هم اکنون این مرکز در زمینه برگزاری دوره ها، کارگاه ها، سمینارها جهت آمادگی برای آزمون زبانهای خارجی بویژه آیلتس فعالیت گسترده ای دارد.

وبسایت

dplingo.com

چیت سازان تبریز

تبریز - موسسه علمی فرهنگی چیت سازان

موسسه علمی فرهنگی چیت سازان از سال 1383 شروع به فعالیت در راستای ارایه خدمات آموزش زبانهای خارجی نموده است. از سال 1395 تا کنون آموزش زبان در این موسسه بصورت هیبریدی اجرا می گردد. این موسسه از سال 1400 با اخذ مجوز برگزاری آزمون اصلی و ماک آیلتس بعنوان آفسایت رسمی آیلتس تهران از سازمان سنجش و آموزش مشغول فعالیت میباشد.

IELTS in Mashhad

مشهد - موسسه زبانهای خارجی حافظ

موسسه زبانهای خارجی حافظ قرن ارتباطات با چند مركز و با در اختيار داشتن بيش از 200 نفر نيروي اداری و آموزشی  و سابقه آموزشی طولانی خود و با ارائه سيستمی منحصر به فرد برای سطوح متفاوت توانسته است طيف گسترده ای از علاقه مندان به زبانهای مختلف در دوره های كاربردی زبان را به مركز جلب كند.

این موسسه از سال 1400 با اخذ مجوز برگزاری آزمون اصلی و ماک آیلتس بعنوان آفسایت رسمی آیلتس تهران مشغول فعالیت میباشد.

موسسه رهام کرج

کرج - موسسه رهام

موسسه رهام یکی از قدیمی ترین موسسات زبان در شهرستان کرج می باشد. در حال حاضر این موسسه تحت مدیریت آقای فرهنگ زرین ترنج فعالیت می کند. این موسسه یکی از مجهزترین سالنهای امتحان در شهرستان کرج را داراست و محل برگزاری آزمون های موسسه آیلتس تهران در استان البرز می باشد.

وبسایت

www.ieltskaraj.com

کیش - دانشگاه پردیس کیش

دانشگاه پردیس بین المللی کیش به عنوان زیر مجموعه ای از دانشگاه پرافتخار تهران در سال 1386 در جزیره زیبای کیش تاسیس شد. در حال حاضر حدود 2600 دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در مجموعه رشته های فنی و مهندسی، علوم اجتماعی و رفتاری، علوم پایه، هنر و علوم انسانی در پردیس کیش مشغول تحصیل هستند. دانشگاه پردیس کیش از سال 97 همکاری خود با آیلتس تهران در زمینه برگزاری آزمون آیلتس در ساختمان نوساز و زیبای خود در جزیره کیش را آغاز کرده است.

وبسایت

kish.ut.ac.ir