تقویم آموزشی کارگاهها و کلاس های آموزشی آیلتس تهران

در جدول زیر می توانید تقویم کلاس های آموزشی آیلتس را بر اساس هر مهارت به شکل جداگانه ببینید و در تاریخ و مهارت مد نظر خود ثبت نام نمایید. تمامی کلاس‌های آموزشی فقط به صورت آنلاین برگزار می‌شوند.

اهمیت شرکت در برنامه کلاس های آموزشی آیلتس

آزمون آیلتس یک آزمون تخصصی و مهارتی می باشد و دانش زبان انگلیسی به تنهایی برای آن کافی نیست. از این رو آیلتس تهران با  تجربه 28 ساله خود و مجربترین استادان آیلتس برای آموزش در مقاطع مختلف استفاده می کند. ما دانشجویان را در ارتقاء سطح نظری و آشنایی کامل با تکنیکهای مهم آزمون یاری میکنیم. در کلاس های آموزشی آیلتس تهران با تکیه بر نکات مهم امتحان و مرور و تمرین روشهای ویژه زمانبدی و پاسخ به سوالات، احتمال موفقیت در آزمون و کسب نمره دلخواه افزایش و تعداد خطاها در مهارت های چهار گانه کاهش چشمگیری می یابد.

* توجه:  کنسل کردن کلاس و یا دوره آموزشی فقط تا 10 روز قبل از آغاز کلاس ها امکان پذیر می باشد.

آزمون تعیین سطح

اگر تا به حال در آزمونهای اصلی و یا ماک آیلتس شرکت نکرده اید قبل از ثبت نام در دوره های آموزشی نیاز به سنجش سطح زبان انگلیسی خود دارید. آزمون تعیین سطح یک آزمون رایگان انلاین 1۰ دقیقه ای است که میزان معلومات، تسلط و آمادگی شما را برای آزمون آیلتس می سنجد و سپس همکاران ما در گروه آموزش آیلتس تهران پس از بررسی نتیجه آزمون سطح دوره آموزشی مناسب با دانش کنونی زبان انگلیسی شما را پیشنهاد می کنند. دوره های آیلتس تهران از مقدماتی تا پیشرفته و کارگاههای تخصصی برای مهارتهای مورد نیاز آیلتس Reading, Writing, Listening and Speaking و یا Grammar و Vocabulary را پوشش میدهد.

  • در حال حاضر آزمون تعیین سطح به صورت آنلاین برگزار میشود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از زمانبندی این آزمون با تلفن 91008007-021 تماس بگیرید.