چیت سازان تبریز

تبریز - موسسه علمی فرهنگی چیت سازان

موسسه علمی فرهنگی چیت سازان از سال 1383 شروع به فعالیت در راستای ارایه خدمات آموزش زبان‌های خارجی نموده است. از سال 1395 تاکنون آموزش زبان در این موسسه بصورت هیبریدی اجرا می‌گردد. این موسسه از سال 1400 با اخذ مجوز برگزاری آزمون اصلی و ماک آیلتس بعنوان آفسایت رسمی آیلتس تهران از سازمان سنجش و آموزش مشغول فعالیت می‌باشد.

IELTS in Mashhad

مشهد - موسسه زبانهای خارجی حافظ

موسسه زبان‌های خارجی حافظ قرن ارتباطات با چند مركز و با در اختيار داشتن بيش از 200 نفر نيروی اداری و آموزشی و سابقه آموزشی طولانی خود و با ارائه سيستمی منحصر به فرد برای سطوح متفاوت توانسته است طيف گسترده‌ای از علاقه مندان به زبان‌های مختلف در دوره‌های كاربردی زبان را به مركز جلب كند.

این موسسه از سال 1400 با اخذ مجوز برگزاری آزمون اصلی و ماک آیلتس بعنوان آفسایت رسمی آیلتس تهران مشغول فعالیت می‌باشد.

موسسه رهام کرج

کرج - موسسه رهام

موسسه رهام یکی از قدیمی‌ترین موسسات زبان در شهر کرج می‌باشد. در حال حاضر این موسسه تحت مدیریت آقای فرهنگ زرین ترنج فعالیت می‌کند. این موسسه یکی از مجهزترین سالن‌های امتحان در شهر کرج را داراست و محل برگزاری آزمون‌های موسسه آیلتس تهران در استان البرز می‌باشد.

وبسایت

www.ieltskaraj.com

شیراز - موسسه صدر

از سال ۱۴۰۰ موسسه آیلتس تهران با همکاری موسسه صدر شیراز، اقدام به برگزاری آزمون اصلی در استان فارس می‌نماید. همچنین آزمون‌های استاندارد ماک موسسه آیلتس تهران نیز در هتل همای شیراز برگزار می‌شود.